Listing Courtesy of: CENTRAL PANHANDLE / Southern Way Realty, Inc.
1200 Kristanna Drive Panama City, FL 32405
Pending (223 Days)
$899,999 (USD)
MLS #:
779967
779967
Taxes
$9,093(2024)
$9,093(2024)
Lot Size
0.3 acres
0.3 acres
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
2004
2004
Listed By
Seamus J O'Neill, Southern Way Realty, Inc.
Source
CENTRAL PANHANDLE
Last checked May 16 2026 at 1:53 AM GMT-0600
CENTRAL PANHANDLE
Last checked May 16 2026 at 1:53 AM GMT-0600
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 4
$ (+/-)
Mar 20, 2026
Price Changed
$899,999
-3%
-$25,000
Feb 20, 2026
Price Changed
$924,999
-2%
-$20,000
Dec 11, 2025
Price Changed
$944,999
-1%
-$5,000
Nov 13, 2025
Price Changed
$949,999
-3%
-$25,000
Oct 22, 2025
Price Changed
$974,999
-2%
-$15,000
Oct 14, 2025
Price Changed
$989,999
-1%
-$10,000
Oct 04, 2025
Listed
$999,999
-
-
Location
Description